989kr.
-12%
1 119kr.
50+ stk. på lager
Energiklasse G
Farve
    Brun, Sort 989kr.
    Brun, Hvid 989kr.
  • Brilagi - Dæmpbar LED-loftventilator LED/38W/230V 3000-6500K Ø 50 cm hvid/brun + fjernbetjening
    Brun, Hvid 989kr.
  • Brilagi - LED-dæmpbar loftventilator LED/62W/230V 3000-6500K Ø 50 cm sort + fjernbetjening
    Sort 959kr.
  • Brilagi - LED-dæmpbar loftlampe med ventilator, LED 38W, 230V, 3000–6500K, Ø 50 cm, rosa/eg + fjernbetjening
    Brun, Lyserød 959kr.
    Grå 929kr.
    Gylden 929kr.
    Brun, Gylden 959kr.
    Blå, Brun 959kr.
    Brun, Grå 959kr.
    Hvid 1 009kr.
    Hvid 1 119kr.
    Sort 1 119kr.
Gratis forsendelse
  • 60 dages returret
  • Garantiperiode: 36 måneder
Produktkode: BG1616
989kr.
-12%